whatsapp
WhatsApp Sipariş için tıklayınız

Üye Girişi
Şifremi Unuttum
facebook instagram
facebook instagram
Sipariş ve Teslimat

ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi ya da kapıda ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Kişiye özel ürünlerde ve kiralamalarda kapıda ödeme seçeneği kullanılamamaktadır.

KREDİ KARTI

Kredi kartı ile alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 

HAVALE/EFT ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.

Siparişi takip eden maksimum 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Yapı Kredi

Denizli Çamlık Şubesi

Hilal Serter

IBAN: TR220006701000000045038451

Garanti Bankası

Denizli İstasyon şubesi

Hilal Serter

IBAN: TR500006200004700006293140

 
KAPIDA ÖDEME HİZMETİMİZ

Tercih etmeniz halinde, siparişinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit olarak ödeyebilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME ile satın alınmış ürünlerin kargodan TESLİM ALINMASI ZORUNLUDUR. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği Bilgileri Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.mahinev.com.tr sitesi sahibine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

 


TESLİMAT BİLGİLERİ

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden ortalama 7 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden ortalama 7 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

facebook instagram

Bizi sosyal medyadan takip edin kazanan siz olun.

ssl
Copyright © 2014 tüm hakları saklıdır.